Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     
 
N O V I N K Y  v CHS ! / NEWS in Kennel !
přejděte na aktuální ROK
  2020  
  2019  
  2018  
  2017  
  2016  
  2015  
  2014  
  2013  
  2012  
  2011  
  2010  
  2009  
  2008  
Navštivte také dovolená a OVVR
  přejděte na aktuální ROK  
    2020    
    2019    
    2018    
    2017    
    2016    
    2015    
    2014    
    2013    
    2012    
    2011    
    2010    
Benny :-)
Benny :-)
Benny :-)
Shaki :-)
Scooby :-)
Benny :-)
Dokonalá harmonie a souhra Vás a Vašeho psa při práci, tréninku i při společných hrách zavede do netušených krajin nádherného a plnohodnotného vztahu, který může mezi člověkem a psem vzniknout. Nic není zadarmo. A nad takovým vztahem už stojí za to přemýšlet !
                                 
                                 
                       

Freddy Artemis

 Gold  " U " ... :-)      
                        AKCE / EVENTS        
 
2016
 

Akce v  jednotlivých letech: ( odkazy se otevírají v novém okně )

05/2016 20. - 29.05.2016 Dovolená s retrieverem, příprava na OVVR a lovecké zkoušky - přihláška
05/2016 28. 05. 2016 (sobota) OVVR - PROPOZICE -  PŘIHLÁŠKA
10/2016 08. - 09.10.2016  VIII. Západočeské DERBY retrieverů  – PZ, SVP (CACT)  PROPOZICE a PŘIHLÁŠKA

           ... ohlédnutí ...         

Zkoušky a OVVR jsou pořádány pod vedením KCHLS - sekce retrieverů:

WEB "nový*NEW" KCHLS
WEB "starý*OLD" KCHLS
ON - LINE PŘIHLÁŠENÍ na zkoušky
Ročenky jednotlivých DERBY a ohlédnutí na ta DERBY minulá ... ke stažení v PDF DERBY*KNIHA
První vydání Nulté vydání
2008 - 2018 2008 - 2017
 

VIII. Západočeské derby Kyselka-Radošov - 8.- 9.10.2016

o Pohár starosty Obce KYSELKA  

Poř. Pes Plem. Vůdce Poř. KZVP Tit. KZVP Poř. KPZ Tit. KPZ Součet titul
1 Eliot z Královských teras GR Pokorná Jarmila Ing. 2 CACT 2 CACT 4 Vítěz derby
2 Black Nikkita Wild Happiness FCR Rosochová Hana 6 CACT 1 CACT 7  
3 Rhapsody Misantos GR Vacková Alena 4   4   8  
4 Crazy z Muchovy boudy LR Petrovická Blanka 1 CACT 8 CACT 9  
5 Believe Christiny Magic Spell GR Baslová Jana 3 r.CACT 7   10  
6 Angel Wings Magic Spell GR Cvrček Leoš 10   3 r.CACT 13  
7 Christopher Bismilláhi GR Vacek Petr 7   6   13  
8 Berenika Chlupaté Štěstí GR Drahota Jiří 9   5   14  
9 Amor Benjamin Od Kojetických skal GR Holanová Yvetta 8   9   17  
10 Little Viloet ´s Like a Hurricane GR Kozlová Lucie 5   12   17  
11 Cesarka Fly the Flag GR Uherek Miroslav 11   10   21  
12 Smokey z Měsíčních plání GR Hajná Dagmar 12   11   23  
  Hello Crazy Frog Of Bohemia Bras LR Janská Katarína -   13   -  
  X´Mas Xanthiphe Kelečský poklad CBR Nováčková Taťána Ing. 13   -   -  
  Patricia Victoria Artemis Gold GR Růžičková Magdalena -   -   -  
  Bumble-Bee Neposlušné štěně GR Kosmák David -   -   -  
  April Kovinox Puppy Dogs LR Janská Katarína -   -   -  
  Lili z Klapských lad GR Šťastná Pavlína -   -   -  
  Barney Star Horské vršky LR Rezková Simona -   -   -  

Klubové podzimní zkoušky

Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
Cena Body Titul
1 Black Nikkita Wild Happiness 1 FCR Rosochová Hana 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (44) CACT
2 Eliot z Královských teras 5 GR Pokorná Jarmila Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (44) CACT
3 Angel Wings Magic Spell 19 GR Cvrček Leoš 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (43) r.CACT
4 Rhapsody Misantos 12 GR Vacková Alena 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 228 (44)  
5 Berenika Chlupaté Štěstí 11 GR Drahota Jiří 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (44)  
6 Christopher Bismilláhi 14 GR Vacek Petr 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (44)  
7 Believe Christiny Magic Spell 18 GR Baslová Jana 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (44)  
8 Crazy z Muchovy boudy 2 LR Petrovická Blanka 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (42) CACT
9 Amor Benjamin Od Kojetických skal 13 GR Holanová Yvetta 4 4 4 3 4 2 4 4V 4 4 4 3 II. 211 (40)  
10 Cesarka Fly the Flag 3 GR Uherek Miroslav 3 4 2 2 4 4 4 4V 4 4 4 3 II. 198 (41)  
11 Smokey z Měsíčních plání 17 GR Hajná Dagmar 4 4 3 3 2 4 4 3R 4 3 3 2 II. 182 (36)  
12 Little Viloet ´s Like a Hurricane 16 GR Kozlová Lucie 4 4 4 4 1 4 4 4V 4 3 4 3 III. 208 (39)  
13 Hello Crazy Frog Of Bohemia Bras 7 LR Janská Katarína 3 2 4 3 2 4 4 2V 3 3 1 2 III. 159 (33)  
  X´Mas Xanthiphe Kelečský poklad 4 CBR Nováčková Taťána Ing. 4 4 3 4 - 4 - 4V 4 4 4 0 neobstál
  April Kovinox Puppy Dogs 9 LR Janská Katarína 4 - 4 4 3 - 4 - 4 3 3 0 neobstál
  Lili z Klapských lad 15 GR Šťastná Pavlína 4 4 1 0 - 4 - 1R 4 4 - 3 neobstál
  Barney Star Horské vršky 6 LR Rezková Simona 4 - - 4 0 - - - - 4 4 4 neobstál
  Bumble-Bee Neposlušné štěně 10 GR Kosmák David - - - 0 - - - - - - - - neobstál
  Patricia Victoria Artemis Gold 8 GR Růžičková Magdalena - - - 0 - - - - - - - - neobstál
Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení
Vrchní rozhodčí: Miroslav Pecháček
Rozhodčí: Pavel Míšek, Ing. Petr Houska, Ing. Petr Nemrava, Jan Bína
Klubové zkoušky z vodní práce
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
Cena Body Titul
1 Crazy z Muchovy boudy 2 LR Petrovická Blanka 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (44) CACT
2 Eliot z Královských teras 5 GR Pokorná Jarmila Ing. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (44) CACT
3 Believe Christiny Magic Spell 18 GR Baslová Jana 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (44) r.CACT
4 Rhapsody Misantos 12 GR Vacová Alena 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (44)  
5 Little Viloet ´s Like a Hurricane 16 GR Kozlová Lucie 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (41)  
6 Black Nikkita Wild Happiness 1 FCR Rosochová Hana 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (43) CACT
7 Christopher Bismilláhi 14 GR Vacek Petr 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I.R 166 (42)  
8 Amor Benjamin Od Kojetických skal 13 GR Holanová Yvetta 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I.R 166 (42)  
9 Berenika Chlupaté Štěstí 11 GR Drahota Jiří 4 4 4 4 4 4 3V 3 4 4 I. 162 (40)  
10 Angel Wings Magic Spell 19 GR Cvrček Leoš 4 2 4 4 4 4 4V 3 4 4 II. 156 (41)  
11 Cesarka Fly the Flag 3 GR Uherek Miroslav 4 3 4 2 4 3 4V 4 4 4 II. 153 (40)  
12 Smokey z Měsíčních plání 17 GR Hajná Dagmar 4 4 4 4 4 3 4R 3 2 4 II. 148 (37)  
13 X´Mas Xanthiphe Kelečský poklad 4 CBR Nováčková Taťána Ing. 4 3 4 2 4 2 4V 3 3 4 II. 139 (34)  
  Bumble-Bee Neposlušné štěně 10 GR Kosmák David 4 2 4 1 4 2 3V 3 0 4 neobstál
  Patricia Victoria Artemis Gold 8 GR Růžičková Magdalena 4 0 - 3 4 3 3R 4 - 4 neobstál
  April Kovinox Puppy Dogs 9 LR Janská Katarína 4 - - 3 4 0 - 4 - 4 neobstál
  Hello Crazy Frog Of Bohemia Bras 7 LR Janská Katarína 3 - - 3 4 0 - 4 - 4 neobstál
  Barney Star Horské vršky 6 LR Rezková Simona - - - - - - - - - - odstoupil
  Lili z Klapských lad 15 GR Šťastná Pavlína 0 - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Miroslav Pecháček

Rozhodčí: Vladimír Kolín, Antonín Míšek, Stanislav Barda, Václav Turhober

"ROZSTŘELY" - VIDEA

Odkaz na fotky ZDE

DERBY 2016 skončilo ... FOTO na FB - ZDE

VÝSLEDKY na KCHLS - ZDE

Veškeré informace a aktuální vzkazy ohledně VIII. derby 2016 najdete v Události na FB - ZDE

 

Výsledková listina z OVVR č. 1 -  ranní - rozhodčí Stanislav Barda

Ověření vlohových vlastností retrieverů - 28.5.2016  ranní Kyselka - Radošov

 

Jméno psa

Plemeno

Vůdce

Body

Prospěl / Neprospěl

ROME WASN´T BUILT IN A DAY NON-STOP

GR

Míšek Antonín

232

Prospěl

THEVENET PURE PASSION

GR

Míšková Božena

228

Prospěl

BUGATTI VEYRON NEPOSLUŠNÉ ŠTĚNĚ

GR

Míšek Antonín

222

Prospěl

NATHALEE Z TEMNÉ JESKYNĚ

LR

Říha Josef Bc.

222

Prospěl

VANILKA Z MĚSÍČNÍCH PLÁNÍ

GR

Hlaváčková Alena Mgr.

208

Prospěl

PARTON DONNA HOPE ARTEMIS GOLD

GR

Bláha Bořivoj

200

Prospěl

PRETTY MISANTOS

GR

Pfeiferová Věra

200

Prospěl

DONNALEE BELLISSIMA NERA

LR

Kubíková Ilona

194

Prospěl

YASCHA Z MĚSÍČNÍCH PLÁNÍ

GR

Hlaváčková Alena Mgr.

192

Prospěl

DIAMOND HONNEY GOLDEN MARTHA

GR

Pašková Martina

188

Prospěl

ELLEN Z VELKÝCH NADĚJÍ

GR

Fialová Alena

166

Prospěl

 

 

Výsledková listina z OVVR  č. 2 -  odpolední - rozhodčí Stanislav Barda

Ověření vlohových vlastností retrieverů - 28.5.2015 odpolední  Kyselka - Radošov

 

Jméno psa

Plemeno

Vůdce

Body

Prospěl / Neprospěl

ARIA DOBRÉ SRDCE KOSMÍKů

GR

Kosmáková Simona

225

Prospěl

PHOEBE JANE TONKIN ARTEMIS GOLD

GR

Míšek Pavel

224

Prospěl

CADOR OF CORNWALL CANIWERGIS

LR

Houbová Dana

218

Prospěl

CIPÍSEK NEPOSLUŠNÉ ŠTĚNĚ

GR

Mudra Jiří

218

Prospěl

PASO DOBLE PASSO BOHEMIA MORGEN LUXYVET

FCR

Kvasnička Jiří

214

Prospěl

PEARSON EMMA MORGEN ARTEMIS GOLD

GR

Kliková Monika

212

Prospěl

DOLORES PEAR BARTON

LR

Pokorná Veronika

206

Prospěl

LILI Z KLAPSKÝCH LAD

GR

Š´ťastná Pavlína Ing.

200

Prospěl

KISS ME DARLING RUSTY LOVE

GR

Husáková Petra

196

Prospěl

RUBY MISANTOS

GR

Holečková Libuše

130

Prospěl

 

OVVR  Kyselka - RADOŠOV  -  28.5.2016 -  VÝSLEDKY na KCHLS  ZDE .... a FOTO ZDE

 
DALŠÍ FOTO ZDE NEBO ZDE

 
 
Další FOTO:
Les a výcvik
Scooby Doo - Cheek to Cheek Don Quijote
VYUŽITÍ  retrieverů v lovecké praxi  ... čtěte ZDE/HERE
Všechny prezentace, FOTA a VIDEA najdete níže:

  Bookmark and Share
   
Benny :-)
Scooby :-)
Benny :-)
Shaki :-)
Benny :-)
Benny :-)
Shaki :-)
… pes nikdy nedělá chybu.
Je to pouze pes a dělá,
 co dělá, protože je pes
 a myslí jako pes.
 Jste to vy,
 kdo dělá chyby …