Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     

 Foto předků a jejich úspěchy

  BENNY LIZZIE  
   
  Rodokmen / PEDIGREE předků do roku 1896  
   
     
Watterloo Misantos
pegigree
DKK ( HD ) - 0/0 ( A/A )
DLK ( ED ) - 0/0
 
Lindsay Lohan Artemis Gold
pegigree
DKK ( HD ) - 0/0 ( A/A )
DLK ( ED ) - 0/0
IInterCh nassicas Coriander
Ch Cheer's Way of the World
Shanlimore Baronet
Cheer's Nathalie
Inassicas Sea Mayweed
Stenbury Waterwing Shost
FOTO  nemáme k dispozici ...
Inassicas Chacarelle
FOTO  nemáme k dispozici ...
Ch Brenda of Dream Team

 

InterCh Karvin ZAICCA
Kerrien RALEIGH
Karvin Greeta Garbo
FOTO  nemáme k dispozici ...
Ch Ördögheyi-Berni ENI TARA
Jackralee ST.NICHOLAS
Ch Ördögheyi-Berni HOLLY
FOTO  nemáme k dispozici ...
 
 
Ch Cheek to Cheek Don Quijote de la Mancha
Int.Ch, MultiCh Mitcharron Love Bug of Franco Valey
Linchael Orpheus of Rossgilde
Mitcharron Memphis Jazz
Cheek to Cheek Vodka Tonic
Ch Dewmist Satellite
IntCh, Trailer ChFr Siatham Roxelana
Ch Royal Commander du Pays de Boheme
Ch Traiter Gunmarsh Zachary
Majik Kiss Me Quick
Ch Sequins Sycamore
Ch Inassicas Song of Songs
Woodland Paradise Spring Classic

Proč právě toto spojení ?

Benny ( Watterloo Misantos ) a Lizzie ( Lindsay Lohan Artemis Gold ) jsou jedinci mimořádných kvalit po všech stránkách, mají úžasnou a velmi kontaktní povahu a výborné pracovní vlohy s přiměřeným temperamentem ( jejich předci nejen, že se honosí tituly šampionátů, někteří se honosí  i titulem Trailer, jak po předcích otce, tak matky), pyšní se špičkovým nepříbuzenským rodokmenem světoznámých plemeníků a osvědčených fen v chovu, exteriérem, povahou a skvělými zdravotními výsledky. Proto předpokládáme, že tyto úžasné vlastnosti právě předají svým potomkům.

Otec štěňátek Benny je již několikanásobným otcem velmi úspěšných a hlavně zdravých potomků s různými matkami a  jsou využíváni jak v chovu, tak v lovecké, záchranářské, canisterapeutické, asistenční činnosti a mají nemalé úspěchy na výstavách ...  sami jsme si ho 4x "použili" v našem chovu pro vrh  F & CH & K & O Artemis Gold, ze kterých  pocházejí velmi úspěšní potomci , nejen po exteriérové, tak po pracovní a i po zdravotní stránce a jsou dále využíváni pro chov v tuzemských i v zahraničních chovatelských stanicích.

Benny nás tak "dostal", že jsme opakovali po třech letech stejné spojení a z tohoto vrhu jsme si ponechali "vymodlenou" fenečku Sisinku. Sísa  již měla také štěňátka - vrh M, otcem tohoto vrhu je Scooby a i  z tohoto vrhu  se začínají klubat slibní jedinci. Scooby je i otec  právě Lizzi  ( vrh L ) a matkou Lizzi je Shakira, která nám dala  tři úžasné vrhy  CH & K & L  jak po stránce zdravotní,  pracovní a exteriérové.

Jde o spojení, kde Lizzie je skvělou maminkou, Benešáček je tatíček, Scobby je už dědeček a Shakirka babičkou Sisinka je tetičkou a Chillinka pratetou ... a velmi si ceníme, že máme oba rodiče a prarodiče a tety v naší CHS a tím velmi dobře známe jejich povahy a kvality  … :-)

 
  Bookmark and Share